Referencie

Povedali o nás

O skúsenostiach s našimi službami napísali naši zákazníci recenzie.

Naša kľúčová služba sa teší dôvere zákazníkov. Či už ide o naliehavú pomoc s autokľúčmi, zabezpečenie bytov či domov, alebo profesionálnu montáž zabezpečovacích systémov, naše referencie hovoria za všetko. S hrdosťou vám predstavujeme ohlasy od našich spokojných klientov z Žiliny, Bytče, Kysuckého Nového Mesta, Považskej Bystrice a ďalších miest, ktorí ocenili našu rýchlosť, profesionalitu a individuálny prístup. Prečítajte si, čo o nás hovoria tí, ktorým sme pomohli vyriešiť ich situácie s kľúčmi a zámkami.

Maria Novakova
Maria Novakova
2023-12-11
Nadmerná spokojnosť, takto si človek predstavuje komunikáciu a ochotu pomôcť. Keby takých ľudí bolo viac, môžem len odporučiť. Veľké ďakujem.
patrik Mičenec
patrik Mičenec
2023-10-31
Odporucam.. profesionali na urovni. Tam kde si uz iny nededia rady, pan na klucovej sluzbe urcite najde riesenie a aj zdanlivo nemozne vyriesia. Urcite vrelo odporucam.
Rastislav BARAN
Rastislav BARAN
2023-08-07
Pán mal po nočnej pohotovostnej službe a aj napriek tomu dokázal prísť pomôcť s problémom do 20 min v rámci Žiliny. Podotýkam bolo 7:05 a mal po nočnej
Martina Kyselová
Martina Kyselová
2023-05-26
Skvelý tím odborníkov, nakoľko výroba autokluca sa nečakane predĺžila ochotne mi poskytli odvoz, aby som si mohla zariadiť čo potrebujem, navyše som vyriešila aj dlhodobo odkladanu výmenu FAB, takže 2 v 1 ☺️.
Robert Malina
Robert Malina
2023-01-04
Prijemný personál ochotný, komunikatívny, klúč od auta som ma za chvilu hotový! Nemam čo vytknúť. Vrelo odporúčam
David Kristek
David Kristek
2022-07-22
Great service. Turned up with my UK transit needing urgent copies of my key. The guys sorted me in half an hour.
Lukáš Kubala
Lukáš Kubala
2022-04-09
Super skúsenosť, v piatok večer som doniesol spínaciu skrinku a v sobotu ráno bola hotová. Určite odporúčam. A ešte raz ďakujem.
Marek “Masleyko” Maslancik
Marek “Masleyko” Maslancik
2019-09-19
Quick and proffesional
Sloboda v očkovaní SK
Sloboda v očkovaní SK
2018-10-13
They duplicate the rare key types, too, together with key chips and car keys.

Máte osobnú skúsenosť s našimi službami? Ak ste spokojní s kvalitou a prístupom, ktorý sme vám poskytli, budeme veľmi vďační, ak si nájdete chvíľu a zanecháte recenziu na Google. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná, pretože nám pomáha neustále sa zlepšovať a zároveň slúži ako cenná informácia pre ostatných zákazníkov. Pridajte svoju recenziu tu a pomôžte nám a ostatným zákazníkom s vašou hodnotnou spätnou väzbou. Ďakujeme!